Polecamy

Marzenia się spełniają: przestrzeń coworkingowa w multi-tap barze

Marzenia się spełniają: przestrzeń coworkingowa w multi-tap barze
/
/
Motywacja i marzenia
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Przestrzeń coworkingowa to powierzchnia, która umożliwia wspólną pracę wielu osobom z różnych branż i na różnych stanowiskach. Czy to możliwe w miejscu, w którym zwykle z kranu leci kraftowe piwo?

Rozwiązanie to najbardziej cenią sobie freelancerzy, którzy nie posiadają typowego „biura” i własnego gabinetu. Dlaczego nie pracują zatem z własnych domów? Co człowiek, to inna odpowiedź. Niektórym np. dużo łatwiej jest się skoncentrować w przestrzeni nastawionej na pracę, inni zaś starają się w ten sposób utrzymać słynny work-life balance. Wróćmy jednak do baru i piwa.

Laptop, deadline, ASAP i… napój firmowy

Na wyjątkowo ciekawy pomysł wpadł wrocławski lokal Kontynuacja, który jest tylko kolejnym dowodem na kreatywność właścicieli z branży gastronomicznej. Za 10 zł za godzinę zaoferowali swoim fanom możliwość wynajęcia przestrzeni do pracy. W tej cenie obiecują również „firmowy napój”, Internet oraz dostęp do potrzebnego sprzętu, takiego jak drukarka czy skaner.

Pomysł ma funkcjonować całotygodniowo: od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-21:00. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, jak pomysł zadziała w praktyce, a Kontynuacji życzymy powodzenia!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zadania i kompetencje geodety
/
Zadania i kompetencje geodety
Geodeta to specjalista zajmujący się pomiarami, mapowaniem, projektowaniem i monitorowaniem obiektów na powierzchni Ziemi. Praca geodety jest bardzo ważna w wielu dziedzinach, takich jak inżynieria lądowa, architektura, gospodarka nieruchomościami, geologia i wiele innych. Poniżej przedstawiamy zadania i kompetencje geodety oraz wymagania dotyczące kwalifikacji w tej dziedzinie.
Odkrywanie tajemnic starożytnych świątyń na luksusowym urlopie
/
Odkrywanie tajemnic starożytnych świątyń na luksusowym urlopie
Zanurz się w świecie starożytnych świątyń i luksusowych wczasów. Poznaj sekrety zabytkowych zabytków i ciesz się wyjątkowym komfortem podczas swojego urlopu.
Czy twoje marzenia są na tyle duże? Odkrywaj moc motywacji i siłę aspiracji
/
Czy twoje marzenia są na tyle duże? Odkrywaj moc motywacji i siłę aspiracji
Zbadaj moc motywacji i aspiracji! Dowiedz się, jak marzenia mogą być motorem do osiągnięcia celów życiowych i zawodowych.