Polecamy

Technicy-magicy – co to za serial?

Technicy-magicy – co to za serial?
/
/
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Technicy-magicy (ang. The IT Crowd), to brytyjski serial komediowy z lat 2006–2010. Jest mniej popularny od takich hitów, jak Friends czy The Office, lecz z pewnością zasługuje na obejrzenie.

Głównymi bohaterami serialu są pracownicy działu IT z czasów, kiedy branże tą tworzyli często przedstawiciele bardzo specyficznej subkultury. Mamy tu więc do czynienia z idealnym wręcz odzwierciedleniem stereotypów nerda i geeka z okresu lat dziewięćdziesiątych i wczesnych dwutysięcznych.

Pewnego dnia, do ich ekipy przydzielona zostaje nowa kierowniczka. Kobieta jest skrajnie niekompetentna, a w sprawach informatyki zupełnie zielona. Nie trzeba już chyba dalej tłumaczyć, do jakich komicznych sytuacji może ten dysonans prowadzić. Technicy-magicy są świetnym wyborem dla każdego fana seriali, a w szczególności, dla miłośników sitcomów. Warto zwrócić uwagę, że w 2009 roku serial otrzymał nagrodę BAFTA w kategorii najlepszy serial komediowy, a w 2008 nagrodę Emmy.

Zdj. główne: Mollie Sivaram/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak prawidłowo wybrać i stosować jednorazowe rękawiczki medyczne?
/
Jak prawidłowo wybrać i stosować jednorazowe rękawiczki medyczne?
Poradnik krok po kroku na temat wyboru i prawidłowego stosowania jednorazowych rękawiczek medycznych, poruszający istotne aspekty bezpieczeństwa i higieny.
Zrozumieć filozofię naturalnej produkcji win: korzyści dla zdrowia i środowiska
/
Zrozumieć filozofię naturalnej produkcji win: korzyści dla zdrowia i środowiska
Poznaj, jak naturalna produkcja win wpływa na zdrowie i ekosystem. Dowiedz się, jak ekologiczne metody produkcji przyczyniają się do zachowania równowagi środowiska i zdrowia człowieka.
<strong>Jak wygląda praca dziennikarza?</strong>
/
Jak wygląda praca dziennikarza?
Praca dziennikarza to nie tylko pisanie artykułów, ale również przeprowadzanie wywiadów, prowadzenie badań, raportowanie o wydarzeniach i wiele innych zadań związanych z przekazywaniem informacji. Dziennikarze są obecni w różnych dziedzinach, od mediów tradycyjnych, takich jak gazety i telewizja, po media cyfrowe, takie jak strony internetowe i portale społecznościowe.